Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

 

Drodzy Uczestnicy,

wyniki z poszczególnych tygodni głosowania publikowane będą w dniach: 26.06.2019, 3.07.2019,  10.07.2019 w godzinach popołudniowych. Ostateczne wyniki głosowania zostaną opublikowane z końcem lipca 2019 roku. Życzymy powodzenia!

Lista projektów

Sortuj według:
Fundacja dla Zwierząt i Środowiska "Lepszy Świat"

Koci Anioł Stróż

W ramach projektu "Koci Anioł Stróż" zostaną zakupione środki na pasożyty i szczepionki dla kotów wolno żyjących oraz wyposażona kocia woliera w półki, drapaki i hamaki, a kocim opiekunom podczas prelekcji zostanie przekazana wiedza niezbędna do zbudowania niezwykłej relacji człowiek - kot.

region 100

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Ustroń Cieszyńska 32

Liczba głosów

6057
Społeczne Stowarzyszenie Edukacyjne

Dzieci lubią czytać.

Celem projektu jest promocja czytelnictwa wśród dzieci oraz zachęcenie ich do częstszego korzystania z biblioteki. Czytanie jest jedną z najpotężniejszych broni, w jaką możemy wyposażyć młode pokolenie. Czytanie poszerza horyzonty, rozbudza wyobraźnię, rozbudowuje słownictwo, jest motorem rozwoju osobistego. Ideą projektu jest utworzenie Alternatywnej Biblioteki,z pufami i stolikiem oraz z książkami zgodnymi z preferencjami dzieci.

region 100

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Ustroń Cieszyńska 32

Liczba głosów

4708
Fundacja MamGrono

MAMITING - spotkania dla mam

MAMITING to cykl spotkań z ekspertami dla mam dzieci od 0 do 2 lat, oraz tych spodziewających się maluszka. To okazja do zawiązania nowych znajomości, możliwość uczestniczenia w wydarzeniach ze swoją pociechą i nabycie konkretnych umiejętności,które ułatwią i umilą czas opieki na dzieckiem. Przestrzeń do wymiany matczynych doświadczeń, spostrzeżeń i zasięgnięcia fachowej opinii specjalisty z wybranych dziedzin. Wszystko w swobodnej, miłej atmosferze i doborowym towarzystwie.

region 100

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Ustroń Cieszyńska 32

Liczba głosów

2106
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS