Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

 

Drodzy Uczestnicy,

wyniki z poszczególnych tygodni głosowania publikowane będą w dniach: 26.06.2019, 3.07.2019,  10.07.2019 w godzinach popołudniowych. Ostateczne wyniki głosowania zostaną opublikowane z końcem lipca 2019 roku. Życzymy powodzenia!

Lista projektów

Sortuj według:
Ochotnicza Straż Pożarna w Dobrzyniu nad Wisłą

„Halowe zawody sportowo-pożarnicze MDP”

Realizacja projektu pozwoli na zachęcenie jak największej liczby dzieci i młodzieży do uprawiania sportu i upowszechnienie wśród nich szeroko rozumianej kultury fizycznej. Ponadto realizacja projektu spowoduje: • spopularyzowanie wśród społeczeństwa zagadnień ochrony przeciwpożarowej, • ukształtowanie świadomości ratowniczej wśród młodzieży, • mobilizację do stałego doskonalenia umiejętności obsługi sprzętu, • ocenę stanu wyszkolenia członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

region 112

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Włocławek Królewiecka 4143, Włocławek Kruszyńska 17/27

Liczba głosów

16733
Stowarzyszenie Daj Szansę

Poznajemy tajniki działania prądu i odnawialnych źródeł energii

Dzięki projektowi "Poznajemy tajniki działania prądu i odnawialnych źródeł energii" dzieci będą mogły poznać tajniki powszechnego dla współczesnych czasów zjawiska, jakim jest energia elektryczna, sprawdzić i przetestować w bezpiecznych warunkach jak działa. Dowiedzieć się więcej na temat bezpiecznego obchodzenia się z urządzeniami elektrycznymi i jak postępować w razie zagrożenia. Projekt to także okazja do kreatywnego spędzenia czasu dla dzieci.

region 112

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Włocławek Królewiecka 4143, Włocławek Kruszyńska 17/27

Liczba głosów

17061
Włocłaskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych "Eurointegracja"

Drugie Kolorowe Lato we Włocławku i Działkach Rybnica

Głównym celem jest działalność rekreacyjno-sportowa poprzez promocję zdrowego stylu życia. Cele szczegółowe i zmiany powstałe w trakcie realizacji projektu: ● edukacja permanentna dotycząca stylu życia osób w różnym wieku i z różnych sfer, ● rozwijanie aktywności twórczej i umiejętności efektywnego współdziałania w zespole – warsztaty kulinarne, uczestnictwo w imprezach okolicznościowych, ● kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości poprzez uczestnictwo w projekcie.

region 112

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Włocławek Królewiecka 4143, Włocławek Kruszyńska 17/27

Liczba głosów

21999
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS