Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

 

Drodzy Uczestnicy,

wyniki z poszczególnych tygodni głosowania publikowane będą w dniach: 26.06.2019, 3.07.2019,  10.07.2019 w godzinach popołudniowych. Ostateczne wyniki głosowania zostaną opublikowane z końcem lipca 2019 roku. Życzymy powodzenia!

Lista projektów

Sortuj według:
Koło Gospodyń Wiejskich w Janczowej

Janczowski ogród warzywno-kwiatowo-ornitologiczny

Janczowski ogród warzywno-kwiatowo-ornitologiczny jest projektem, który pozwoli na realizację wielu celów przez społeczność lokalną. Pomoże w realizacji przez dzieci celów zawartych w podstawie programowej kształcenia ogólnego z takich przedmiotów jak przyroda, biologia, a także kształcenia specjalnego. Ogród będzie żywym laboratorium dla uczniów. Będzie miejscem spotkań dla rodzin ze wsi Janczowa.

region 114

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Nowy Sącz Prażmowskiego 11

Liczba głosów

5457
KLUB SPORTOWY "DUNAJEC" W NOWYM SĄCZU

DZIEWCZYNY Z DRUŻYNY

W ramach projektu zostanie aktywowana dziewczęca drużyna piłkarska, a od września 2019 rozpocznie się nabór 6-cio letnich dziewczynek z Nowego Sącza i okolic do przedszkola piłkarskiego. Projekt odpowiada na wzrost zainteresowania tą dziedziną sportu wśród dziewcząt. Głównym założeniem jest stworzenie możliwości i dogodnych warunków treningowych. Systematyczne uczestniczenie w zajęciach sportowych, to prawdziwa szkoła charakteru, powoduje rozwój fizyczny i psychospołeczny.

region 114

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Nowy Sącz Prażmowskiego 11

Liczba głosów

4189
Stowarzyszenie Sursum Corda

Spotkanie ze Św. Mikołajem

Celem projektu jest zorganizowanie dla 100 chorych i niepełnosprawnych dzieci, ich rodzeństwa oraz dzieci naszych dorosłych,chorych podopiecznych, niezapomnianego spotkania ze Św. Mikołajem, połączonego z balem świątecznym,podczas którego spełnią się ich marzenia - dokładnie te, które spisali wcześniej w listach do Mikołaja. Dobro będzie podwójne: dzieci znów uwierzą w Św. Mikołaja, zyskają nową energię do walki z chorobą, a wolontariusze przeżyją radość widząc ich uśmiechy.

region 114

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Nowy Sącz Prażmowskiego 11

Liczba głosów

4984
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS