Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

 

Drodzy Uczestnicy,

wyniki z poszczególnych tygodni głosowania publikowane będą w dniach: 26.06.2019, 3.07.2019,  10.07.2019 w godzinach popołudniowych. Ostateczne wyniki głosowania zostaną opublikowane z końcem lipca 2019 roku. Życzymy powodzenia!

Lista projektów

Sortuj według:
Stowarzyszenie Orlik Piła

Tacy Sami, trzeci raz! Pomagamy niepełnosprawnym dzieciom i starszym!

Po sukcesach poprzednich edycji programu w Pile, Stowarzyszanie ORLIK PIŁA CHCE dalej POMAGAĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM DZIECIOM z powiatu pilskiego. Projekt jest skierowany do dzieci, młodzieży i starszych, a będzie polegał na wspólnej zabawie i integracji w trakcie zajęć sportowych dostosowanych do możliwości ruchowych odbiorców. Zostanie omówiony temat aktywności oraz odpowiedniego żywienia. Przewidziano mnóstwo nagród rzeczowych: piłek, koszulek, słuchawek sportowych

region 118

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Piła Bydgoska 137

Liczba głosów

6209
Stowarzyszenie Nova

Zbiórka Artykułów Papierniczych ZAP

Projekt wspomaga pracę domów dziecka i pomocy społecznej oraz dostarcza zabawy i radości dzieciom z hospicjów na terenie Bydgoszczy i Piły. Działania w projekcie obejmują przygotowanie i realizację przedstawienia teatralnego oraz zbiórkę artykułów dla dzieci z domów dziecka i hospicjów na terenie Bydgoszczy i Piły.

region 118

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Piła Bydgoska 137

Liczba głosów

3659
Zespół Szkółnr 1 Gimnazjum i Liceum im. ks. Piotra Skargi w Szamotułach

"Stulatka z perspektywami. Świętowanie rocznicy powstania i funkcjonowania Gimnzjum i Liceum im. ks. Piotra Skargi w Szamotułach"

Podczas realizacji projektu odbędzie się świętowanie rocznicy powstania Liceum Ogólnokształcącego im. P. Skargi w Szamotułach. Wydarzenie będzie obfitowało w wiele atrakcji: mecz siatkówki, rajd czy bieg na sto kilometrów. Zostanie również opracowana książka, która zbiera sto lat doświadczeń i pamięci ważnej dla regionu. Radość ze spotkań i wspominanie nie przesłonią dyskusji o współczesnej roli szkoły, wyzwań, które czekają.

region 118

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Piła Bydgoska 137

Liczba głosów

1674
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS