Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

 

Drodzy Uczestnicy,

wyniki z poszczególnych tygodni głosowania publikowane będą w dniach: 26.06.2019, 3.07.2019,  10.07.2019 w godzinach popołudniowych. Ostateczne wyniki głosowania zostaną opublikowane z końcem lipca 2019 roku. Życzymy powodzenia!

Lista projektów

Sortuj według:
Fundacja "Z myślą o Tobie"

Polsko-Ukraiński obóz dla dzieci w wieku 13-17 lat Berdyczew-Węgrów

W ramach projektu „Polsko-Ukraiński obóz dla dzieci w wieku 13-17 lat Berdyczew-Węgrów" w okresie 15 - 21 sierpień zostanie zorganizowany obóz letniego wypoczynku z warsztatami edukacyjnymi dla 47 osobowej grupy dzieci i młodzieży, w wieku 13-17 lat, ze Środkowej i Wschodniej Ukrainy. W ramach projektu zaplanowano wycieczki krajoznawcze, połączone ze zwiedzaniem zabytków architektury, ekologiczno-przyrodnicze zajęcia plastyczne w malowniczych okolicach Węgrowa.

region 119

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Mińsk Mazowiecki Konstytucji 3-go Maja 7, Sulejówek Okuniewska 1a

Liczba głosów

6806
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Możesz Więcej"

Mój zaczarowany świat - terapia przez sztukę dzieci niepełnosprawnych intelektualnie.

Projekt zakłada terapię niepełnosprawnych dzieci, podopiecznych Stowarzyszenia „Możesz Więcej”. Zajęcia z elementami bajkoterapii, muzykoterapii, ekspresji plastycznej i aromaterapii pozwoli łatwiej uzewnętrznić naszym podopiecznym emocje, pragnienia, myśli. Terapeutom zajęcia ułatwią zauważenie, w jaki sposób dzieci odbierają otaczającą ich rzeczywistość. W sesjach będą brali udział także rodzice, którzy "podpatrując" arteterapeutę, będą w stanie kontynuować terapię samodzielnie w domu.

region 119

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Mińsk Mazowiecki Konstytucji 3-go Maja 7, Sulejówek Okuniewska 1a

Liczba głosów

13422
Fundacja "Kreatywni"

,,Łącząc Pokolenia - Zachować od Zapomnienia ''

Projekt jest odpowiedzią na zdiagnozowane potrzeb osób z różnymi niepełnosprawnościami, w tym młodzieży, która zakończyła edukację i pozostaje w rodzinnych domach, bez perspektywy aktywnego spędzenia wolnego czasu. W ramach projektu zostaną zorganizowane warsztaty rękodzielnicze w tym decupage, carvingu, plastyczne. Uczestnicy odwiedzą również muzeum Ziemi Mazowieckiej w Sierpcu i będą uczestniczyli w lekcji muzealnej . Na projektu planowane jest zorganizowanie wystawy prac.

region 119

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Mińsk Mazowiecki Konstytucji 3-go Maja 7, Sulejówek Okuniewska 1a

Liczba głosów

9027
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS