Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

 

Drodzy Uczestnicy,

wyniki z poszczególnych tygodni głosowania publikowane będą w dniach: 26.06.2019, 3.07.2019,  10.07.2019 w godzinach popołudniowych. Ostateczne wyniki głosowania zostaną opublikowane z końcem lipca 2019 roku. Życzymy powodzenia!

Lista projektów

Sortuj według:
Stowarzyszenie "Projekt Radomir"

Aktywne Wakacje 2019

Poprzez organizację zajęć "Aktywne Wakacje 2019" chcemy zwrócić uwagę dzieci i młodzieży na różnorodność zabaw ruchowych i dyscyplin sportowych dostępnych w naszym regionie. Dzieci poznają gry i zabawy ruchowe z dzieciństwa swoich rodziców.

region 121

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Ostrołęka Gorbatowa 30

Liczba głosów

2309
Dzienny Dom "Senior+"

"Nie jestem i nie będę sam" -Budowa paleniska oraz grila wykorzystywanego przez społeczność Durlas oraz mieszkańców Gminy Lelis

Projekt obejmuje budowę paleniska oraz podwieszanego grilla, tak aby można było organizować spotkania dla większej grupy osób przy pełnym zabezpieczeniu przeciwpożarowym. Inwestycja będzie dostępna dla społeczności lokalnej i zwiększy integrację środowiska.

region 121

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Ostrołęka Gorbatowa 30

Liczba głosów

3707
KGW CHUDKOZIONKI

Kultywowanie i utrzymanie tradycji regionu kurpiowskiego poprzez warsztaty organizowane dla dzieci i młodzieży z regionu jak poza regionu.

Projekt pozwoli na utrzymanie i przekazywanie z pokolenia na pokolenie tradycji regionu kurpiowskiego. Pozwoli na przetrwanie i pokazanie jak piękna jest kurpiowska tradycja od najstarszego do najmłodszego pokolenia. Region kurpiowski jest piękny i posiada wiele tradycji, które powinny pozostać w sercu każdego Kurpia i być przekazywane dalej.

region 121

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Ostrołęka Gorbatowa 30

Liczba głosów

3874
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS