Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

 

Drodzy Uczestnicy,

wyniki z poszczególnych tygodni głosowania publikowane będą w dniach: 26.06.2019, 3.07.2019,  10.07.2019 w godzinach popołudniowych. Ostateczne wyniki głosowania zostaną opublikowane z końcem lipca 2019 roku. Życzymy powodzenia!

Lista projektów

Sortuj według:
FUNDACJA PSI AZYLEK - ZWIERZĘTA W POTRZEBIE

III Bieg na 6 łap - biegniemy dla zwierząt!

Projekt pokaże jak można aktywnie spędzić wolny czas i jednocześnie zrobić coś bardzo dobrego dla siebie i dla zwierząt. Zabierzemy psiaki na wymarzony spacer, a nawet bieg po lesie. Bieg na 6 łap to projekt dla każdego. Młodego i starszego, dla całej rodziny. Projekt pozwoli odmienić los smutnych i niechcianych psów.

region 123

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Jedlicze Rynek 7, Strzyżów Sobieskiego 3

Liczba głosów

3395
Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Krośnie

Czas na odpoczynek - naturalnie!

Celem projektu jest stworzenie ogólnodostępnego miejsca do wypoczynku w miejscowości Jedlicze. Projekt obejmuje zadaszony ławostół o drewnianej konstrukcji służący do wypoczynku i konsumpcji, a także wyznaczone palenisko. Będzie to atrakcyjne miejsce w dolinie Jasiołki, która jest cennym obszarem pod względem przyrodniczym. Będzie służyć mieszkańcom Jedlicza do spędzania czasu na łonie natury oraz do obsługi ruchu związanego z pieszymi, rowerowymi i narciarskimi trasami turystycznymi.

region 123

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Jedlicze Rynek 7, Strzyżów Sobieskiego 3

Liczba głosów

9404
Stowarzyszenie Pszczelarzy i Miłośników Przyrody

PSZCZOŁY - Pomagamy razem - Sadzimy drzewa i krzewy owocowe - BEZPŁATNE sadzonki drzew i krzewów owocowych dla mieszkańców

Projekt polega na rozdawaniu darmowych sadzonek drzew i krzewów owocowych. Akcje rozdawania będzie prowadzona po 15 września 2019 r. Każdy uczestnik będzie mógł odebrać jedną roślinę spośród następujących: jabłonie, grusze , czereśnie, śliwy, agrest, porzeczki i borówki. Posadzone w ogrodzie będą cieszyć właścicieli oraz pszczółki pięknymi kwiatami, a później owocami ekologicznymi bez nawozów. Projekt promuje dbałość o zdrowie i środowisko.

region 123

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Jedlicze Rynek 7, Strzyżów Sobieskiego 3

Liczba głosów

3048
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS