Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

 

Drodzy Uczestnicy,

wyniki z poszczególnych tygodni głosowania publikowane będą w dniach: 26.06.2019, 3.07.2019,  10.07.2019 w godzinach popołudniowych. Ostateczne wyniki głosowania zostaną opublikowane z końcem lipca 2019 roku. Życzymy powodzenia!

Lista projektów

Sortuj według:
klub sportowy nr 31 TRENER

nauka gry w curling

Celem inicjatywy jest zapoznanie i zainteresowanie mieszkańców Tomaszowa uprawianiem nowej dyscypliny sportowej – curlingu, poprzez zajęcia sportowo – rekreacyjno – zabawowe. Zadanie polega na prowadzeniu 1 raz w tygodniu, trwających każdorazowo 60 minut, zajęć sportowych dla dzieci w zakresie curlingu na lodzie. Zajęcia będą się odbywać w koedukacyjnych grupach wiekowych lub grupie wielopokoleniowej.

region 125

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Tomaszów Mazowiecki Warszawska 32

Liczba głosów

2416
Koło Polskiego Związku Niewidomych w Tomaszowie Mazowieckim

Najważniejsze, to widzeć sercem.

"Najważniejsze, to widzieć sercem" to hasło przewodnie projektu skierowanego do osób z najbliższego otoczenia osób z dysfunkcją wzroku i osób spotykajacych na swej życiowej drodze osoby niewidome. Jego celem jest uwrażliwienie na potrzeby osób niewidomych i jednocześnie uświadomienie w jaki sposób można ułatwić funkcjonowanie w codziennych czynnościach, w wypełnianiu obowiązków obywatelskich i pełnego uczestnictwa w życiu społecznym oraz przełamanie barier we wzajemnych kontaktach.

region 125

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Tomaszów Mazowiecki Warszawska 32

Liczba głosów

4654
Stowarzyszenie Rodzin Dzieci i Osób Niepelnosprawnych

„Jak robią to inni? Dobre rady na odpady i czyste powietrze”

Projekt „Jak robią to inni? Dobre rady na odpady i czyste powietrze” kierowany jest do osób niepełnosprawnych, seniorów, którzy ze względu na niskie dochody nie wzięli udziału w letnim wypoczynku. Głównym celem realizacji zadania jest aktywizacja, edukacja ekologiczna i integracja oraz promocja zdrowego stylu życia wśród społeczności lokalnej. Przeprowadzone w ramach projektu warsztaty pokażą jak żyć w zgodzie z naturą, by dbać o zdrowie swoje i całej społeczności lokalnej.

region 125

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Tomaszów Mazowiecki Warszawska 32

Liczba głosów

3341
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS