Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

 

Drodzy Uczestnicy,

wyniki z poszczególnych tygodni głosowania publikowane będą w dniach: 26.06.2019, 3.07.2019,  10.07.2019 w godzinach popołudniowych. Ostateczne wyniki głosowania zostaną opublikowane z końcem lipca 2019 roku. Życzymy powodzenia!

Lista projektów

Sortuj według:
FUNDACJA USKRZYDLENI-WSPIERAMY KREATYWNIE

IV Świąteczny Koncert Finałowy - warsztaty muzyczne

IV Świąteczny Koncert Finałowy - warsztaty muzyczne w Gołdapi to uroczyste zakończenie bezpłatnych warsztatów wokalnych i instrumentalnych. Uczestnicy warsztatów wykonają autorskie aranżacje piosenek przygotowanych specjalnie na koncert przy akompaniamencie orkiestry kameralnej oraz profesjonalnych muzyków, nauczycieli, absolwentów i uczniów PSM I st. w Gołdapi. Projekt skierowany jest do wszystkich grup wiekowych.

region 13

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Gołdap Wolności 2, Suwałki Kościuszki 103

Liczba głosów

21038
Stowarzyszenie Komitywa

Przestrzeń dla rodziny

Przestrzeń dla rodziny to projekt, poprzez który chcemy inspirować i pokazywać rodzicom, babciom, dziadkom oraz osobom zajmującymi się dziećmi jak poprzez zabawę można budować bliskie, oparte na miłości i wzajemnym szacunku relacje, poznawać świat dzieci, pomagać im w wyrażaniu emocji, uczyć ich współpracy bez walki o władzę – i oczywiście świetnie się przy tym bawić. Przestrzeń dla rodziny to projekt aktywizujący lokalną społeczność.

region 13

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Gołdap Wolności 2, Suwałki Kościuszki 103

Liczba głosów

10955
STOWARZYSZENIE LOKALNA EDUKACJA SPOŁECZNA

Miasto naszych marzeń

Mali architekci są wśród nas. Projekt "Miasto naszych marzeń" to bezpłatne warsztaty dla wszystkich uczniów, fanów budowania i konstrukcji, podczas których będzie można zaprojektować miejscowość marzeń. To, co było jeszcze do niedawna znaną salą, a materiał zwykłym kartonem, teraz jest już polem do stworzenia tego, co można mieć w swojej wymarzonej miejscowości. Warsztaty to niesamowity czas spędzony na rozwoju kreatywności i myślenia przestrzennego za pomocą najprostszych materiałów.

region 13

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Gołdap Wolności 2, Suwałki Kościuszki 103

Liczba głosów

10533
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS