Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

 

Drodzy Uczestnicy,

wyniki z poszczególnych tygodni głosowania publikowane będą w dniach: 26.06.2019, 3.07.2019,  10.07.2019 w godzinach popołudniowych. Ostateczne wyniki głosowania zostaną opublikowane z końcem lipca 2019 roku. Życzymy powodzenia!

Lista projektów

Sortuj według:
Miejska Biblioteka Publiczna

Alfabet smaków - czyli kulinarna rozpusta w Bibliotece!

Projekt to 5 różnych warsztatów kulinarnych. Słynny bloger, autor książek, Vegenerat Biegowy zabierze nas do kuchni wegańskiej. Podczas rodzinnego gotowania najmłodsi podejmą pierwsze kulinarne wyzwania pod okiem dorosłych.Mali szefowie kuchni na start to warsztat dla dzieci w wieku 8-13 lat, o samodzielnie przygotowywanych zdrowych przekąskach. Z Gangiem Czekoladożerców łasuchy poznają wyjątkowe właściwości czekolady i przygotują własne smakołyki. Cuda miodu to spotkanie z pszczołami oko w oko.

region 15

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Chełmno Polna 8, Świecie Cukrowników 2

Liczba głosów

6180
STOWARZYSZENIE EDUKACJI I ROZWOJU WSI SIEROSŁAW "RAZEM ŁATWIEJ" W SIEROSŁAWIU

Sprawni, kreatywni i aktywni

Celem projektu jest aktywizacja lokalnej społeczności. Dzięki realizacji projektu mieszkańcy zintegrują się, aktywnie spędzą czas wolny, zdobędą umiejętności tworzenia rękodzieła. W ramach projektu zorganizujemy warsztaty, wspólne czytanie książek, naukę gry w szachy. Zapewniamy udział w przedstawieniu teatralnym, będziemy wspólne tworzyć, uczyć się i bawić .

region 15

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Chełmno Polna 8, Świecie Cukrowników 2

Liczba głosów

4008
Stowarszyszenie Razem dla Świecia

Mali Inżynierowie tworzą i budują

Projekt skierowany jest do wszystkich uczniów i ich opiekunów ze Świecia i okolic, którzy są otwarci na eksperymentowanie i robienie rzeczy ciekawych, w szczególności na majsterkowanie i programowanie. Nasze działania sprawią, że dzieci rozwiną wyobraźnię i umiejętności. Dzięki warsztatom "Mali Inżynierowie tworzą i budują" uczestnicy w przyszłości, z uporem będą dążyli aby się rozwijać i spełniać marzenia.

region 15

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Chełmno Polna 8, Świecie Cukrowników 2

Liczba głosów

8692
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS