Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

 

Drodzy Uczestnicy,

wyniki z poszczególnych tygodni głosowania publikowane będą w dniach: 26.06.2019, 3.07.2019,  10.07.2019 w godzinach popołudniowych. Ostateczne wyniki głosowania zostaną opublikowane z końcem lipca 2019 roku. Życzymy powodzenia!

Lista projektów

Sortuj według:
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zarząd Miejski w Żarach

"Gimnastyka mózgu" z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci

Podczas prowadzonych zajęć w ramach projektu "Gimnastyka mózgu" dzieci będą zdobywały praktyczną wiedzę z programowania przy użyciu robota oraz dowiedzą się, jak "pobudzić" mózg do działania. Wprowadzane zabawy kinestetyczne i lekcje programowania otworzą umysły dzieci na nowe, kreatywne myślenie i twórcze rozwiązania.

region 18

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Żagań Reymonta 3, Żary Broni Pancernej 15

Liczba głosów

8319
Koło Gospodyń Wiejskich w Jabłonowie

Estetycznie-ekologicznie :) Otoczenie świadczy o nas !!

Estetycznie-ekologicznie :) Otoczenie świadczy o nas !! Celem projektu jest edukacja ekologiczna lokalnej społeczności. Poprawa estetyki poprzez porządkowanie miejsc publicznych, zakup koszy na śmieci i ich montaż. Zakup i nasadzenie drzew, krzewów poprawi estetykę i wpłynie na jakość powietrza. Wspólne działania spowodują pogłębienie relacji sąsiedzkich wśród mieszkańców. Każdy, kto weźmie udział w projekcie, będzie czuł się odpowiedzialny za wspólne dobro.

region 18

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Żagań Reymonta 3, Żary Broni Pancernej 15

Liczba głosów

8806
Stowarzyszenie Żar Serca

POMAGANIE PRZEZ CZYTANIE Wydanie 3 części bajek charytatywnych o jaszczurce Cziczi Ewy Kołodziejczyk, z których całkowity zysk przeznaczony jest na leczenie, rehabilitację i edukację dzieci z niepełnosprawnościami.

POMAGANIE PRZEZ CZYTANIE To publikacja trzeciej części bajek z serii o jaszczurce Cziczi Ewy Kołodziejczyk. Akcja książki rozgrywać się będzie w Żarach i okolicach. Publikacja ta, podobnie jak 1 i 2 część, będzie miała moc pomagania dzieciom z niepełnosprawnościami. Poza tym treści bajek cieszą dzieci i zachęcają do czytelnictwa. Jest to także świetna promocja naszego miasta i regionu.

region 18

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Żagań Reymonta 3, Żary Broni Pancernej 15

Liczba głosów

8536
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS