Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

 

Drodzy Uczestnicy,

wyniki z poszczególnych tygodni głosowania publikowane będą w dniach: 26.06.2019, 3.07.2019,  10.07.2019 w godzinach popołudniowych. Ostateczne wyniki głosowania zostaną opublikowane z końcem lipca 2019 roku. Życzymy powodzenia!

Lista projektów

Sortuj według:
Kołobrzeskie Stowarzyszenie Płetwonurków z Niepełnosprawnością Aquarium

POD WODĄ MAMY TYLE SAMO LAT

Nurkowanie Intro to pierwszy krok w Świat Wielkiego Błękitu. Może to być pierwszy krok w podróż, która na zawsze zmieni sposób w jaki ludzie w wieku senioralnym postrzegają świat. Nurkowanie jest bezpieczną i przyjemną formą aktywnego spędzania wolnego czasu wraz z przyjaciółmi i znajomymi. Chcemy otworzyć drzwi tego świata wszystkim Seniorom, pokazać, że nie warto zamykać się w czterech ścianach swoich mieszkań, trzeba wyjść do ludzi i razem uprawiać tą wspaniałą formę turystyki.

region 3

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Koszalin Paderewskiego 1

Liczba głosów

10023
Stowarzyszenie Instytut Rozwoju Zrównoważonego

Dzieci XXI wieku

Wprowadzamy dzieci koszalińskich szkół podstawowych w XXI wiek. Celem projektu jest zapoznanie dzieci z kreatywnymi zawodami, z ich wymaganiami i możliwościami wykorzystania w przyszłości. Dla większości rodziców designer, webmaster, networker czy copywriter to pojęcia abstrakcyjne, a przecież współcześnie są to najlepiej płatne na świecie zawody. Studenci Politechniki Koszalińskiej przekonają dzieci, że w XXI wieku największe perspektywy dają zawody kreatywne, które nie są takie trudne.

region 3

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Koszalin Paderewskiego 1

Liczba głosów

12281
STOWARZYSZENIE "VOCATIO DEI"

Montuj z nami - zajęcia z rowerami!

Celem projektu jest edukacja mieszkańców Koszalina i okolic w zakresie kompetencji montażu, naprawy i renowacji rowerów oraz znajomości przepisów ruchu drogowego. Odbędzie się to przez przeprowadzenie bezpłatnych warsztatów dla mieszkańców Koszalina i okolic w wieku 12-60 lat.Warsztaty składają się z trzech spotkań: 1. Nauka konserwacji, montowania i naprawy rowerów pod okiem fachowca. 2. Zaznajomienie z przepisami ruchu drogowego dla rowerzystów. 3. Rajd rowerowy z nagrodą w formie roweru.

region 3

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Koszalin Paderewskiego 1

Liczba głosów

9207
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS