Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.

Znajdź projekt

Wyszukaj

Lub

Lub

 

Drodzy Uczestnicy,

wyniki z poszczególnych tygodni głosowania publikowane będą w dniach: 26.06.2019, 3.07.2019,  10.07.2019 w godzinach popołudniowych. Ostateczne wyniki głosowania zostaną opublikowane z końcem lipca 2019 roku. Życzymy powodzenia!

Lista projektów

Sortuj według:
FUNDACJA "DR CLOWN"

„Kiedy będziemy duzi – czyli kim chcę zostać jak dorosnę”

Wszystkie dzieci marzą o tym, że w przyszłości zostaną przedstawicielami danego zawodu, profesji. Niestety choroba i długie pobyty w szpitalu często skreślają te przyziemne marzenia. Fundacja Dr Clown za pomocą sesji fotograficznej dzieci w strojach obrazujących wymarzony zawód, spotkań z przedstawicielami poszczególnych profesji oraz wystawę zdjęć, zamierza te marzenia przywrócić i zachęcić dzieci do realizacji własnych dążeń i aspiracji.

region 30

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Bydgoszcz Toruńska 101, Naklo Nad Notecią Sądowa 14a

Liczba głosów

11432
Fundacja Horyzont

Poznajemy świat przy pomocy klocków LEGO

Projekt obejmuje cykl 12 warsztatów dla dzieci przy użyciu klocków LEGO. Dzieci tworzą w parach projekty dotyczące zagadnień związanych z codziennym życiem, zasadami fizyki, nauką o Ziemi i kosmosie, podstawami inżynierii itd. Dzięki użyciu klocków nauka staje się zabawą. Nauka, to nie tylko zapewnienie dostępu do wiedzy i rozwijania umiejętności, ale przede wszystkim właściwe podejście, które zaciekawi, zmotywuje do pracy i sprawi, że dzieci będą miały ochotę zdobywać kolejne szczyty.

region 30

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Bydgoszcz Toruńska 101, Naklo Nad Notecią Sądowa 14a

Liczba głosów

11989
BYDGOSKA AKCJA NĘCENIA AKTYWNĄ NAUKĄ BANAN

Letnie Kino IX LO

W ramach projektu w co drugi piątek w miesiącu (w ramach ogólnoświatowego"szkolnego strajku dla klimatu" popierającego działania Grety Thunberg) będą wyświetlane filmy dokumentalne poruszające tematykę ochrony środowiska, zanieczyszczenia nadmierną konsumpcją plastiku i wymierania gatunków. Projekcja filmów będzie poprzedzona prelekcją, a po filmie odbędzie się panel dyskusyjny zaproszonych gości. Celem projektu jest wspólne zastanowienie się nad problemem zmian klimatycznych.

region 30

Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Bydgoszcz Toruńska 101, Naklo Nad Notecią Sądowa 14a

Liczba głosów

13575
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro Programu
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl
telefon: 22 100 55 93 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Joanna Żołnierska (Agencja Garden of Words)
e-mail: j.zolnierska@gardenofwords.pl
telefon: 512 352 178

POZNAJ NAS